Friday, September 23, 2016

www.groupautomobil.blogspot.com - Digest Number 4591

1 Message

Digest #4591
1a
Re: Fw: DULU INI MAKANAN ORANG MISKIN by "muhamad zuki bin abdul kadir" myv183

Message

Thu Sep 22, 2016 8:39 pm (PDT) . Posted by:

"muhamad zuki bin abdul kadir" myv183

takpe tuan. ada hikmah di sebaliknya. sardin tu dikhuatiri kesannya pada
kesihatan kerana cara prosesnya yang mampu melembutkan tulang ikan tidak
diketahuinya caranya

2016-09-21 23:46 GMT+08:00 '-:eSpAcE9808:-' rienacom@yahoo.com.sg
[automobil] <automobil@yahoogroups.com>:

>
>
> 
>
> DULU INI MAKANAN ORANG MISKIN SEKARANG ORANG MISKIN DAH TAK MAMPU NAK
> MAKAN MAKANAN NI
> <http://naimnikmat.blogspot.my/2016/09/dulu-ini-makanan-orang-miskin-sekarang.html>
> bloglist-malaysia.blogspot
> naimnikmat.blogspot
> Dicatat oleh Na'im Nikmat
> <https://www.blogger.com/profile/03432287966399183682>
>
>
> <https://3.bp.blogspot.com/-UhW82DwYeQM/V-H267-Yq-I/AAAAAAAADqI/EkyQ4nA32SY_IN6OZD3fGEjhF_bm18P7ACLcB/s1600/FB_IMG_1473331335661.jpg>
>
>
> http://jombelikacamata.blogspot.my/
> http://camobackpackshopz.blogspot.com/
>
> "Wahai Tuhanku, Demi Nikmat-Nikmat Yang ENGKAU Kurniakan Kepadaku,
> (Peliharalah Daku) Supaya Aku Tidak Akan Menjadi Penyokong Kepada
> Golongan Yang Bersalah". Surah Al-Qasas Ayat 17.
>
> Confirmed. No Virus Found In This ~rIeNaCoM~ Mail.
>
>
>
Anda mempunyai masalah dibawah:
1. Ada masalah dengan "Bounce Email" ?
2. Ahli membuat post yang tidak releven ?
3. Kena Ban ?
4. Posting lambat / tidak disiarkan ?
5. Tidak boleh "Post Mesej" ?
Hubungi: automobil-owner@yahoogroups.com

----------------------------------------

Post message:
automobil@yahoogroups.com
Subscribe:
automobil-subscribe@yahoogroups.com

----------------------------------------

Notis Moderator - PENTING Fri Nov 30, 2012
http://autos.groups.yahoo.com/group/automobil/message/32069

----------------------------------------

Blogspot: Group Automobil - http://groupautomobil.blogspot.com
Facebook: Fanpage Automobil - http://www.facebook.com/pages/Automobil/191663580864520
Group Automobil - http://www.facebook.com/group.php?gid=310206678640

----------------------------------------

Weblist:        
OILYMAN - http://oilyman.com.my
Blog In Malaysia - http://bloginmalaysia.com
Kataloh - http://kataloh.com
Cari Mudah - http://carimudah.com
Find And Book the Best Hotel Resort - http://besthotelreviews.org
Enplegu.com - http://enplegu.com
Choosing the Best Hotel Reviews - http://besthotelreviews.info     
Blog Soccers - http://blogsoccers.com
Google Adsense Program - http://googleadsenseprogram.com
Azami Entertainment - http://azamientertainment.com
Din Apartment - http://dinapartment.com
University College Online - http://universitycollegeonline.info
Kad Niaga - http://kadniaga.com
Google Adsense Program Info - http://googleadsenseprogram.info
K-Pop Music Download - http://k-popmusicdownload.info     
Health Care Definition - http://healthcaredefinition.com     
Laptop Skin Sticker - http://laptopskinsticker.com

No comments: